Günümüzde eğitim ve öğretim süreci oldukça hızlı değişimler göstermektedir. Bu durum öğrenciler kadar ebeveynleri, velileri de sıkıntıya sokmaktadır. Hayattaki ideallerinizin temeli sayılan eğitim süresini bu sıkıntılarla yürütmek hayatınızın geri kalan kısmında da istemediğiniz durumlarla karşılaşma ihtimalinizi yükseltmektedir. İlerleyen dönemlerde bu tarz sorunlar ile mücadele etmemek için ilk baştan pratik çözümler ile önlem alınması mümkündür. Öğrenci koçları ve eğitim danışmanları bu aşamada öğrenciler ve aileler için hayat kurtarıcı bir anlam ifade etmektedir. Bu nedenle de Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitici Eğitimi Sertifikası ile eğitimin söz konusu olduğu her alanda geniş iş imkanları mümkün olmaktadır. Bu sertifika ile kendi iş yerinizi açabileceğiniz gibi farklı kurumlarda anlaşmalı olarak çalışabilirsiniz. Hatta Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren kamu veya özel farketmeksizin tüm okullarda bu konuda proje başlatabilirsiniz. Ayrıca daha önceden başlatılan farklı projelerde de öğrenci koçu olarak projelere ışık tutabilirsiniz.

SERTİFİKA ÖZELLİKLERİ

Sertifikayı Veren: “Devlet Üniversitesi” tarafından Onaylı

Sertifika Geçerlilik: Süresiz,ömür boyu.

Sertifika Türü:Uzmanlık

Sınav:Online sınav(Sınavda başarısız olanlar hiçbir ücret ödemeden tekrar sınava girebilirler)

Özel Okul vb. kurumlarda “EĞİTİCİ” Olarak görev yapılabilir.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitici Eğitimi sadece öğrenciye değil aynı zamanda veliye de oldukça büyük fayda sağlamaktadır. Bu süreçte öğrencinin gelişimi olumlu yönde işlenirken velilerinde sürece adapte olması sağlanır.

DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitici Eğitimi ile öğrencilerin hayatında hangi noktada danışman, hangi noktada takipçi, hangi noktada motive eden, hangi noktada olması gereken bir model olabileceğinizin farkında ve bilincinde olmanız sağlanacaktır.

Bu eğitim ile birlikte bir öğrencinin hayatının nasıl planlanması ve dengede tutulması ile ilgili bir beceriyide gelişimimize eklemiş olacaksınız. Bu sayede öğrencinin yaşam dengesini tüm aşamaları ile planlayabileceksiniz.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitici Eğitimi ile öğrenciler arasındaki bireysel farklılığı merkeze alarak, hangi öğrencinin ne tarzda öğrenme gerçekleştirdiğini ortaya çıkarma yeteneği oluşturur.

Bu süreçte alınan eğitim sayesinde öğrencinin bilişsel gelişiminin yanı sıra zihinsel ve psikolojik değişim ve gelişimlerinide takip etme becerisi kazanılır.

Düzenli takip etkisi ile öğrencinin istenmeyen davranışlarının önüne geçilerek törpülenme sağlanır.

Bu süreç maksimum iletişim ile gerçekleştiğinden süreç sonunda öğrencinin iletişim konusunda ki yeteneğinde ortaya çıkarılmış olur.

ŞOK FİYAT

Kampanya dahilinde sadece 1000 ₺

online destek hattı  0505 983 3342