EĞİTİMİN AMACI

Oldukça küçük yaşlardan itibaren başlanarak, hayatın ilerleyen anlarında bile hala aynı heyecan ve etkinlik ile devam ettirilen nadir sporlardan biridir masa tenisi.

Ayrıca kadın veya erkek cinsiyet farketmeksizin herkesin faaliyet gösterebileceği bir spor dalıdır.

Farklı spor dalları ile kıyaslandığında herhangi bir özel alana ihtiyaç duyulmamaktadır. Ev ortamında, işte, eğitim alanlarınızda, bahçede vs. Aklınıza gelebilecek her türlü ortamda yapılabilme imkanı sunmaktadır.

Yarışma amacının dışında da kazanımları bulunmaktadır.

Özellikle günümüz koşturmacasını ileri düzeyde yaşayan ve doğal olarak stres katsayısı artan kişiler için vazgeçilmez bir spor dalıdır.

DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

Ayrıca bazı engel durumlarından dolayı uygun spor yapabilme imkanı olmayan kişilerinde sorunsuz bir şekilde devam ettireceği spor dallarımızdandır.

Hatta sadece bir spor dalı olmakla kalmayıp bir çok hastalıkta rehabilite amacı ile de tercih edilmektedir.

Masa tenisinde çok sayıda tekrar söz konusu olduğundan, taraflara sabrı ve sakinliği öğretmektedir.

Hızlı karar verebilme özelliğini geliştirmektedir.

Zihin ve vücut gelişimi açısından faydalı olduğu için, serilik ve dayanıklılığıda arttırır.

Çok yoğun dikkatlilik gerektirdiğinden bireylerin günlük yaşamlarında ihtiyaç duyabileceği ince ayrıntıları yakalayabilme yeteneği kazandırdığı için,

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Masa Tenisi eğitiminde, oyun ile ilgili olarak ihtiyaç duyulan her türlü kavram, yöntem ve uygulama stratejilerine dair bilgilendirmeler yapılır. Temel kavramlar üzerinden başlayan eğitim, araç gereçler, yönetmelikler, vuruşlar, temel taktikler gibi ayrıntılar ile devam eder. Son olarak maç teknikleri ile bitirilir.

SERTİFİKA ÖZELLİKLERİ

Sertifikayı Veren: “Devlet Üniversitesi” tarafından Onaylı

Sertifika Geçerlilik: Süresiz,ömür boyu.

Sertifika Türü:Uzmanlık

Sınav:Online sınav(Sınavda başarısız olanlar hiçbir ücret ödemeden tekrar sınava girebilirler)

Sertifika İşlevi:MEB’de 1-12. sınıflara kadar EGZERSİZ” çalışması yapılabilir.

Hayat Boyu Öğrenme kapsamında EGZERSİZ çalışması.

Tüm Özel kurumlarda EGZERSİZ.

Özel Okul vb. kurumlarda “EĞİTİCİ” Olarak görev yapılabilir.

İSTİHDAM OLANAKLARI

Masa Tenisi daha öncede belirttiğimiz gibi yer sorunu olmamasından dolayı her türlü ortamda rahatlıkla uygulanabilecek bir spordur. Bu nedenle de okulların her kademesinde, Halk Eğitim merkezlerinde özel kurs şeklinde ya da çeşitli spor kulüplerinin alt kademesinde istihdam olanağı bulunmaktadır. Ayrıca açılabilecek egzersiz programları ile grup veya bireysel eğitimlerde verilebilir.

EĞİTİMİN SÜRESİ VE ŞEKLİ

Masa tenisi eğitimi diğer tüm eğitimlerimiz gibi internet bağlantınız olan her ortamdan rahatça erişim sağlama konforu ile sizlere sunulmuş olan online bir programdır. Ancak istenildiği takdirde yüzyüze dersler şeklinde planlamamızda mevcuttur. Uzaktan eğitim seçeneğinde 15 gün olan ders süresi, yüzyüze eğitim seçeneğinde 2 güne indirilmektedir. Ayrıca eğitimin devam ettiği süreç içerisinde tüm dokümanlara sistem üzerinden ulaşmak mümkündür.

KİMLER KATILABİLİR

Özel veya kamu çalışanı olan tüm öğretmenler, öğretmen adayları veya ruhunda eğitimcilik hissi oluşan her birey,

Masa tenisinin bir spor olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli bir oyun olduğunun farkında olanlar,

Çocuklarla, gençlerle, en net hali ile bireylerle eğlenceli vakit geçirmeyi seven herkes eğitim sürecine dahil olabilirler.

SERTİFİKASYON SÜRECİ

Eğitim sonucunda online olarak bir sınav düzenlenmektedir. Bu sınava katılan ve 50 puan üzerinde bir ortalama kaydeden her birey sertifika almaya hak kazanmaktadır. Sertifikanın hazırlanması kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır ve kargo ile adrese ulaştırılmaktadır. Bu ulaşım süreci 7 iş gününe denk gelmektedir.

şok fiyat

kampanya dahilinde sadece  400 ₺

online destek hattı  0505 983 3342

[content_block bg_color=”#FD7800″ max_bg_width=”yes” content_padding=”30px 0″ font_color=”#FFFFFF”]

Geleceğinize Yön Verecek Eğitimlerimizle Tanışın!

[flat_button text=”İNCELE” title=”İNCELE” url=”https://www.e-sertifikalar.com/egitim-programlarimiz” padding=”15px 20px” bg_color=”transparent” border_color=”#FFFFFF” border_width=”2px” text_color=”#FFFFFF” text_size=”16px” align=”right” target=”_blank”]
[/content_block]