Kurs Kayıt Süreci

  • www.www.e-sertifikalar.com web adresinden ilgili eğitim programı seçilir. Ön Kayıt Formu Doldurulur  Ön Kayıt Formunu Doldurmak için Tıklayınız
  • E-Sertifikalar size özel müşteri temsilcisi tanımlaması yapar ve müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçer ön kayıt işleminizi tamamlar.
  • Banka hesabına ilgili kursun ücreti yatılır. Deha Akademi hesap bilgilerine ilgili eğitimin, eğitim hizmet bedelini yatırınız.
  •  Kimliğinizin resmini çekip yada kimliğinizi tarayıcıdan taratarak 0505 983 3342  numaralı Whatsapp hattımıza yada info@e-sertifikalar.com  mail adresine gönderilecektir.
  • Yukarıda belirtilen işlemler tamamlandıktan sonra E-Sertifikalar.com  tarafından ilgili kursun giriş bilgileri ve giriş şifresi 24 saat içerisinde bildirdiğiniz telefon numarasına mesaj olarak gönderilir. şifreniz ulaştıktan sonra uzaktan eğitime giriş yaparak eğitime başlayabilirsiniz

Uzaktan eğitim ile dersler tamamlandıktan sonra Kişisel eğitim sayfanızda açılacak olan sınavdan 100 puan üzerinden 50 geçer puan almak gerekmektedir.

Eğitimlerini tamamlayarak sınavda yeter not alan kursiyerlerimize Devlet Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerliliği olanak sertifika verilecektir.

Eğitim sonundaki sınavda başarılı olamayanlara ikinci sınav hakkı tanınacak olup bu sınavda da başarılı olamayanların eğitim sayfaları tekrar aktif edilerek eğitimleri tekrar takip etmeleri ve eğitim sonunda tekrar sınava girmeleri sağlanacaktır.

Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 15 iş günü içerisinde kargo yoluyla sizlere ulaştırılır.

Neden Uzaktan Eğitim?

Uzaktan eğitim avantajıyla evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, seyahatte, tatilde, kısacası dilediğiniz her yerden zaman ve mekana bağlı kalmaksızın internet bağlantınızın olduğu her yerden Kurslarımızı takip ederek hem kişisel gelişimize hemde mesleki gelişimize katkıda bulunarak sertifika sahibi olabileceksiniz. Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderimi sağlanır.