Hayatımızda sahip olduğumuz unsurlar, önemini sürekli değiştirmektedir. Ancak, değerini artarak devam ettiren yegane unsurların başında zaman kavramı gelmektedir. Özellikle son dönemlerde çeşitli sebeplere bağlı olarak herkesin hayatında artan koşturmaca nedeni ile tüm işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Buna okuma da dahildir.

Okuma denildiğinde ilk akla gelen nedense kitap okuma işlevi olmaktadır. Oysa okuma sadece kitap, dergi vs gibi yazılı nesnelerden olmamaktadır. Özellikle günümüzde değerlendirildiğinde her insan sürekli okuma işlemi ile haşır neşirdir. Online aktiviteleri de bu gruba dahil edersek, özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte internet üzerinden okuma hızla yayılmıştır. Ancak, karşılaştığınız her metin zihinlerinizde aynı etki ve hevese eşlik etmeyecektir. Bu nedenle de hızlı okuma eğitimi sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Bu eğitim ile can sıkıcı metinleri uzatmadan tamamlarken aynı zamanda okumak için minimum zamana ihtiyaç duyacak ve ciddi bir ekonomi yapacaksınız.

DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

Eğitiminin Amacı nedir?

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Eğitimi ile amaçlanan şey; sadece sertifika sahibi olup iş sahanızı arttırmak değil aynı zamanda kendi kişisel gelişiminiz açısından okuma hızınızıda arttırmaktır.

Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

Söz konusu herhangi bir konuda eğitim olduğunda genellikle öğretmenlerin katılması gerektiği yönünde bir algı vardır ancak, hızlı okuma söz konusu olduğunda bu alanda eğitim almak isteyen herkes programa dahil olabilmektedir. Özellikle okuma hızını belirli bir düzeye yükseltmek isteyen katılımcılar eğitimlerimizden faydalanabilir ve program sonunda gerekli şartların sağlanması halinde sertifikalarımıza sahip olabilir.

Eğitim Süresi ve Eğitim Sonunda herhangi bir belge verilecek mi?

Hızlı okuma eğitimi 100 saatten oluşan bir programı kapsamaktadır. Online olarak hazırlanan ve kursiyerlere sunulan programda derslere katılım için herhangi bir zaman veya mekan kısıtlaması bulunmamaktadır. Ancak, eğitim süresi boyunca yani 30 günlük zaman diliminde derslerin tamamının işlenip bitirilmesi gerekmektedir. Derslerin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilecek olan sınavdan da minimum 50 puan almak gerekmektedir. Min 50 puan alan kursiyer Kamu Üniversitesi onaylı sertifika ve yanında gönderilecek olan transkrip ve not döküm belgesi almaya hak kazanacaktır.

SERTİFİKA ÖZELLİKLERİ

Sertifikayı Veren: “Devlet Üniversitesi” tarafından Onaylı

Sertifika Geçerlilik: Süresiz,ömür boyu.

Sertifika Türü:Uzmanlık

Sınav:Online sınav(Sınavda başarısız olanlar hiçbir ücret ödemeden tekrar sınava girebilirler)

Sertifika İşlevi:MEB’de 1-12. sınıflara kadar EGZERSİZ” çalışması yapılabilir.

Hayat Boyu Öğrenme kapsamında EGZERSİZ çalışması.

Tüm Özel kurumlarda EGZERSİZ.

Özel Okul vb. kurumlarda “EĞİTİCİ” Olarak görev yapılabilir.

ŞOK FİYAT

Kampanya dahilinde sadece 1000 ₺

online destek hattı  0505 983 3342