EĞİTİMİN AMACI

Eğitimin maksimum önem arz ettiği şu dönemde, yine muhteşem bir eğitim ile karşınızdayız. Bu eğitim programı, meslek hayatında minimum eğitici statüsünde görev yapacak olan kişilerin eğiticilik kapsamında bilgi, beceri ve sunum kalitesini arttırmak amacı ile hazırlanmaktadır. Kursu tamamlayan katılımcılar, bundan sonra görev alacakları her türlü eğitim programında çok daha iyi ve yüksek kalitede hizmet vereceklerdir. Bu eğitim halk arasında daha çok İş Sağlığı ve İş güvenliği Eğitici Eğitimi olarak yaygınlaşmıştır. Her türlü iş yeri, çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev alan personelin kendi alt personellerine verebileceği eğitimlerin başarı ve kalitesinin arttırılması açısından edinilmesi gereken zorunlu eğitimlerdendir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Hazırlanma programda insana ve eğitime dair bir çok unsur yer almaktadır. İlk aşamada temel kavramlar ile başlayan program eğitimin işlerlik kazanmasına dair olgularla devam etmektedir.

SERTİFİKA ÖZELLİKLERİ

Sertifikayı Veren: “Devlet Üniversitesi” tarafından Onaylı

Sertifika Geçerlilik: Süresiz,ömür boyu.

Sertifika Türü:Uzmanlık

Sınav:Online sınav(Sınavda başarısız olanlar hiçbir ücret ödemeden tekrar sınava girebilirler)

Sertifika İşlevi:Tüm Özel Okul vb. kurumlarda “EĞİTİCİ” Olarak görev yapılabilir.

DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

İSTİHDAM OLANAKLARI

Eğitim sonrasında belirlenen yeterlilikleri alan ve istenilen seviyeye gelen kursiyer, kamu veya özel sektöre bağlı kurum ve kuruluşlarda görev alabilmektedir. Yönetici asistanı olarak veya standart üstü büro çalışanı olarak istihdam sağlayabilmektedirler.

KİMLER KATILABİLİR

Eğiticinin eğitimi sertifika programına katılım hakkı elde edebilmek için en az lise mezunu olmak gerekmektedir. Ayrıca mesleğin gerektirdiği fiziksel, ruhsal ve psikolojik donanımda olmazsa olmazlardandır. Bu şartları barındıran ve eğitimcilik ruhuna sahip dileyen her birey eğitim programlarımızdan faydalanabilir.

SERTİFİKASYON SÜRECİ

Sertifika sınavından gerekli şartlar alındıktan sonra sertifikasyon süreci oldukça hızlı ilerlemektedir. 50 baraj puanında veya daha yukarısında puan alan kursiyer sertifika talep etme hakkına erişmiş olur. Sertifika talebinde bulunduktan sonra hazırlanan belge kursiyerin ilk başvuru sırasında verdiği adrese kargolanır. Kargo süresi ise yaklaşık olarak 7 iş gününe tekabül etmektedir.

Kursiyerlere ulaştırılan kargo da, kurs belgesinin dışında Not Dökümü ve Transkript te bulunmaktadır. Bu ek belgeler sayesinde iş ve eğitim başvurularınız daha kapsamlı ve etkili olacaktır. Ayrıca gönderilen tüm belgelerde kamu üniversitesi tarafından basılmış resmi mühürler bulunmaktadır. Bu mühürler sayesinde sertifikalarınızın geçerlilik etkisi artacak, başvurularınızın olumlu sonuçlanması daha da kolaylaşacaktır.

şok fiyat

kampanya dahilinde sadece 1000 ₺

online destek hattı  0505 983 3342