Çocuk Gelişimi son dönemde yıldızı daha da çok parlayan eğitim programlarımız arasında yer almaktadır. Bazı üniversitelerin önlisans programı şeklinde sunduğu eğitim sistemini, bizler sıkıştırılmış program ile sertifika programı olarak hizmete açmış bulunmaktayız. Toplamda 960 ders saati eğitim sürecini kapsayan program sonunda Kamu Üniversitesi onaylı bir sertifikaya da sahip olabileceksiniz. Bu eğitim ile mesleğin tüm inceliklerini öğrenecek, alanda aranan nitelikli bir kişi haline geleceksiniz.

EĞİTİMİN AMACI

Çocuk ve eğitim başlıklarının birleştiği her alanda, çocuk ile ilgili günlük gereksinimlerin hepsinin bilinçli bir şekilde karşılanması amaçlanmaktadır. Çocuklar arasında ayların bile gelişimsel açıdan oldukça önemli farklılıkları bulunmaktadır. Eğitim sektöründe bu farklılıklara dikkat edilerek hizmet verilmesi çok önemlidir. Çocuk Gelişimi eğitiminin ardından bu farklılılar konusunda uzmanlaşılacaktır.

DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

KİMLER KATILABİLİR?

Eğitim sürecine dahil olmak isteyenlerin lise veya dengi okullardan mezuniyet belgesine sahip olması yeterli bir kriterdir. Lise mezunu olan kişiler eğitim için başvuru yaparak programa dahil olabilirsiniz.

SERTİFİKASYON SÜRECİ

Programdan yararlanan kursiyer, eğitim sürecinin sona ermesinin ardından sertifika sürecine girmektedir. Bu aşamada online olarak uygulanan sınavdan 50 baraj kriterini geçmesi gerekmektedir. Kursiyer belirtilen puan kiriterini aşması halinde başarılı sayılacak ve sertifika almaya hak kazanacaktır. Aksi halde sertifika talep edemeyecek ancak yeniden bir sınav hakkı elde edecektir. Yenilenen bu sınav hakkı tamamen ücretsiz olup 50 taban puan geçildiği takdirde, kursiyer yeniden sertifika almaya hak kazanacaktır. Sertifika hazırlanma aşaması tamamlandıktan sonra kursiyer 7 iş günü içerisinde belgelerini eksiksiz ve Kamu Üniversitesi onaylı bir şekilde teslim alacaktır. Sertifika teslimi, kursiyerin kurs başvurusu sırasında belirtmiş olduğu adres üzerinden gerçekleşecektir. İstisnai durumlar söz konusu olduğunda yetkililer ile görüşmeniz sonrasında yardımcı olunabilecektir. Gönderilen sertifikaya ek olarak transkript ve not döküm belgeside gönderilecektir. Bu belgeler sayesinde aldığınız eğitimin içeriği de netlik kazanacak ve başvurularda size avantaj sağlayacaktır. Ayrıca, bu belgelerde resmi olarak onaylı bir şekilde gönderilecektir. Eğitim sonrası elde edeceğiniz sertifika sadece bir katılım belgesi değil tam anlamı ile bir eğitim sertifikasıdır. Bu ayrımı iyi yapmak ilerde yaşanacak sıkıntıları ekarte edecektir.

SERTİFİKA ÖZELLİKLERİ

Sertifikayı Veren: “Devlet Üniversitesi” tarafından Onaylı

Sertifika Geçerlilik: Süresiz,ömür boyu.

Sertifika Türü:Uzmanlık

Sınav:Online sınav(Sınavda başarısız olanlar hiçbir ücret ödemeden tekrar sınava girebilirler)

Sertifika İşlevi:MEB’de 1-12. sınıflara kadar EGZERSİZ” çalışması yapılabilir.

Hayat Boyu Öğrenme kapsamında EGZERSİZ çalışması.

Tüm Özel kurumlarda EGZERSİZ.

Özel Okul vb. kurumlarda “EĞİTİCİ” Olarak görev yapılabilir.

ŞOK FİYAT

Kampanya dahilinde sadece 1000 ₺

online destek hattı  0505 983 3342